Bölümler

Hikaye ve Künye

Bir aşk kaç kere sınanır ?
Sevenler hangi sınavlardan geçtikten sonra, aşklarını hak ederler ?
Sevmek bazen tek başına yeterli olabilir mi ?

Serdar’a büyük bir aşkla bağlanan Nehir, kısa bir süre sonra da tüm hayatını alt üst eden, annesini babasını yok eden bir  ailenin oğlu ile evlenmiş bulur kendini. Ve bu gerçekleri öğrendiğinde çok geçtir. Aşk çoktan esir almıştır . Hem Nehir’i, hem Serdar’ı. Nehir intikam ateşi ile yanmaya başladığında, aşkı onu bu girdaptan çekip alabilecek midir? İntikam ateşi ile yananlar, acaba bu yangından yara almadan kurtulabilecekler midir?
Sencerler’in veliahtı Doğan ise, karısını yıllardır kendi istediği bir yalana inandırmıştır. Ancak hiçbir yalan sonsuza kadar karanlıkta kalamaz.. Ve karanlık yerlere ışık vurduğunda gördüklerimiz, gönül rahatlığı ile bakabileceğimiz şeyler değildir : Şahika, on yılın sonunda, mutlu evliliğinin, bir yalandan ibaret olduğunu öğrenir. Bundan sonra ya bu yalanla yaşayacak ya da gerçeklerle yüzleşerek, hayatına yeniden başlayacaktır. Hayat Şahika ve Doğan için de bir sınava dönüşmüştür ve evlilikleri bu sınavdan kurtulabilecek midir?
Öte yandan Nehir geldikten sonra, Sencer ailesinin geçmişindeki sırlar da bir bir açığa çıkacak ve tüm üyelerini bir yana savuracaktır.
Aşka İsyan, aşk, pişmanlık, sadakat ve intikam üzerine güçlü cümleler kuracak, sorular ortaya atacak ve seyirciyi merak ve sevginin girdabından bir an bile çıkarmayarak yılın iddialı projelerinden biri olacaktır.

Yapım

Focus Film

Yapımcı

Nilgün Sağyaşar

Senaryo

Safa Önal, Metin Erksan

Yönetmen

Özer Kızıltan

Oyuncular

Özgür Çevik, Burcu Binici, Mustafa Alabora, Emre Kınay, Gülçin Santırcıoğlu, Mahmut Gökgöz, Burak Dur, Asu Emre, Bahar Akça, Şahika Koldemir, Gizem Soysaldı, Zeynep Çopur, Derya Uçar, Suna Selen, Civan Canova, Selma Kutluğ, Ceyhan Gölçek, Fatih Koyunoğlu, Şahin Ergüney, Haldun Boysan

Galeri