Bölümler

Hikaye ve Künye

Gençlik, insanın hem hayata meydan okuduğu hem de en kırılgan olduğu dönemidir. Hatalarla, hayal kırıklıkları ve başarısızlıklarla büyür insanoğlu, Ve aşkla sınanır… Sonunda hayatı olduğu gibi kabullenmeyi öğrenecektir ama içindeki çocuğu öldürmeyenler ve aşka sahip çıkanlar bu savaştan galip çıkacaktır…

Aslım, burslu olarak kazandığı Hukuk Fakültesi’ne başladığı gün hayatının en güzel ve fırtınalı yıllarının başladığının farkında değildir. Daha ilk günden karşısına Ozan çıkar. Deli dolu, kurallara boş vermiş, hayata karşı öfke dolu bir gençtir Ozan. Aslım ise İzmir’den yeni gelmiş, tecrübesiz ama delişmen bir kızdır.İkisinin çarpışması çok şiddetli olur. Her alanda çekişirler, her defasında gururlarına yenilip başka yönlere giderler ama içine savruldukları büyük aşk sonunda yine de onları birbirine mahkum eder. Ancak bu aşk sadece bu iki genç ile değil, aileler ile de sınanacaktır. Hırs, kibir, çıkarlar, fedakarlık, sosyo ekonomik farklar, yalanlar ve geçmişten gelen sırlar hem iki gencin hem de ailelerin hayatlarını alt üst edecek, küllenen, üstü kapanan gerçekler birer birer ortaya çıkacak ve bir daha hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Yapım

Focus Film

Yapımcı

Nilgün Sağyaşar, Ayşe Medran

Senaryo

Deniz Aydenk, Tufan Bora, Tunahan Civelek, Berat Deniz Demirbilek, Talat Karagöz, Evin Çamdoruk, Ayşegül Bostancı

Yönetmen

Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu, Buket Çartıl

Oyuncular

Aslım (Yağmur ÇOKGENÇ) – Ozan (Oğuzhan Kayra KOÇ) – Berçin (Sevgi TEMEL) Jülide (Gonca YAKUT) – Mümtaz (Volkan Murat BENLİ) – Hediye (Didem ÖZKAVUKÇU AYGÜN) Tarık (İrfan KILINÇ) – Sibel (Nur YAZAR) – Zuhal (Yağmur Ilgım ÖZTEKİN) – Fatih (Nevzat Can SIKIK)
Nehir (Tuana TUZMAN) – Eylül (Şifanur GÜL) – Yağız (Berk BAKİOĞLU) – Nuran (Zeynep Şirin GIOBBİ) Yaşar Usta (Zafer GÜLLÜ) – Raziye (Pervin BALCI) – Koray (Önder ATAKANLI)

Galeri