Bölümler

Hikaye ve Künye

Kızlarının doğumunun hemen ardından kaçınılmaz bir kaderin sonucu uzun ve hüzünlü bir ayrılık anlatılır bu hikayede. Hiç sona ermeyecekmiş gibi görünen bu ayrılık zaman içinde baba kızı aynı yerde, aynı mekanda bir araya getirse de onlar uzun bir süre birbirlerinin kimliğini bilmeden yaşayacaklardır. Bu acı dolu yıllar, her şeye rağmen neşeli, cıvıl cıvıl, haylaz ama çevresindeki herkese umut dağıtmayı beceren güzeller güzeli küçük peri kızı Duru sayesinde sona erebilecek mi?
Acaba Duru, iyilik ile kötülük arasında tercihlerini yaparken, yıllar önce küçük kızının hayatını kurtarmak için kendisini feda eden annesini “kötü”nün elinden kurtarabilecek mi?
Çok sevdiği karısının kızını alıp kayıplara karışmasının acısını ve öfkesini yıllarca içinden atamamış babasını yeniden yaşama döndürebilecek mi?
En önemlisi birbirinden kopmak zorunda bırakılan bu üç insan, yıllar sonra bütün kötülükleri aşarak, yeniden ‘sevgi’yi yeşertebilecek midir?

Yapım

Focus Film

Yapımcı

Nilgün Sağyaşar

Senaryo

Seval Bozkurt, Leyla Karaloğlu

Yönetmen

Özlem Bayşu

Oyuncular

Nazlı Ceren Argon, Tülay Bekret, Suna Selen, Sinan Sümer, Ali Uyandıran, Yıldız Çağrı Atiksoy, Selin Dilmen, Taner Ertürkler, Zeynep Çopur, Çağla Şimşek, Ceren Balıkçıoğlu, Cüneyt Mete, Manolya Aşık, Selin Yıldırım, Dilara Öztunç

Galeri