Bölümler

Hikaye ve Künye

Aşk geldi mi ansızın gelir… Ve o hiçbir kurala sığmaz. Aşka kurallarla karşı çıkanlar her zaman kaybeder. Her şeye rağmen aşkına sahip çıkanlardır onu hak edenler. Şartlara boyun eğenler ise zaten onu hak etmemişlerdir. Geriye af için yalvarmak kalır. Şanslıysan geç olmamıştır.

Beni affet, katı kurallarına bağlı bir baba, ve onun katı kurallarını dayatması yüzünden tek tek hepsi mutsuz olan çocuklarının hikayesidir. Kayseri’den gelen ve dişiyle tırnağı ile zengin olan baba Osman Kozan… Sırf babası istedi diye onun ortağı ile evlenen, mutsuzluğa mahkum büyük kızı Yıldız… Çocukluğundan beri babasının sağ kolu gibi çalışan, ona hiç itiraz etmeyen ve bu yüzden de aşkı Feride’yi kaybeden Cüneyt… Baştan beri babasının kurallarına karşı gelen, sonra da gecekondulu bir kıza aşık olan, ailesi ve kendi sorumsuzlukları yüzünden sevgilisi Bahar’ı küstüren Mehmet Kemal… Ve geçmişteki bir hatası yüzünden kocasına daima boyun eğen, ailesine ve çocuklarına sahip çıkamayan anne Zühre…..
Kısacası Beni Affet, kuralları ile çocuklarını bunaltan bir babanın, babalarının günahı yüzünden aşklarını yitiren çocukların… Ve geçmişin gölgesinde paramparça olan KOZAN ailesinin hikayesidir…

Her aşkta bir günah vardır…
Beni Affet…

Yapım

Focus Film

Yapımcı

Nilgün Sağyaşar

Senaryo

Vural Balikçi, Baran Yildirim, Ayşem Özge Yoldaş, Merve Ateşoğlu

Yönetmen

Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu

Oyuncular

Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danaci (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Mert Altinişik (Kemal), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarir (Eylül), Özgün Çoban (Tunç), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku Atalay (Sevgi), Zeynep Aytek Metin (Nazire), Cüneyt Mete (Cesur), Kerem Poyraz Kayaalp (Berat), Yağmur Özbasmaci Mermer (İnci), Hasan Çağdaş Kiliç (Sait)

Galeri