Hikaye ve Künye

Aşkın, umudun ve yeniden başlamanın hikayesi…

Yıllarca, annesi ile küçük bir kasabada yaşayan Zeynep, üniversiteyi kazanıp, ilk defa büyük şehre geldiğinde, ait olmadığı bir çevrede, paranın, gücün ve egoların çatıştığı bir dünyada yaşamak zorunda kalır. İstanbul’da, güçlü ve kalabalık bir ailenin evinde sığıntı olarak yaşayan, kimsesiz bir hayat sürmek zorunda kalan Zeynep, öldü bildiği babasının tam da o evde yanıbaşında olduğunu öğrendiğinde hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Zeynep’in bu sancılı hayatında başına gelen en güzel şey ise ona yeniden umut etmeyi öğreten aşktır. Ege ve Zeynep bütün imkansızlıklara rağmen büyük bir aşkın kollarına düştüklerinde önlerindeki en büyük engelin en yakınları olacağından habersizdirler.

Elif, henüz küçük bir çocukken Kuzey’e aşık olmuş, annesinin hizmetçisi olduğu evin kızı Handan tarafından Kuzey’e aşkı nedeniyle feci şekilde aşağılanmıştır. Elif’in bütün hayatını değiştiren o acı gün aynı zamanda yeni hayatının da ilk günüdür. Elif o gün, bir gün Kuzey’i kendine aşık edeceğine, çocukluğunu çalan Handan’dan o günün intikamını alacağına söz vermiştir. Elif şimdi, sözünü tutmak, artık Handan’ın sevgilisi olan Kuzey’i elde etmek için yalanlarla ve sırlarla dolu bir hayata başlar. Kuzey, Elif’in bu süreçte ona söylediği yalanları ve oynadığı oyunları öğrendiğinde Elif için aşkını, Kuzey’i yeniden kazanmak hiç de kolay olmayacaktır.

AŞK ve UMUT;
Bir büyüme hikayesi olmasının yanı sıra aynı zamanda kuşak çatışmalarının, dağılan ailelerin ve aile içi hesaplaşmalarının da hikayesidir…

Yapımcı

Nilgün Sağyaşar

Senaryo

Merve BALIKÇI & Baran GÜNDOĞDU

Yönetmen

Gürsel ATEŞ & Reyhan USTA

Oyuncular

Kuzey (Hakan Dinçkol), Firdevs (Mine Çayıroğlu), Bülent (Arda Esen), Feraye (Zafer Demircan), Elif (Cemre Kurum), Handan (Gamze İğdiroğlu), Zeynep (Eda Elif Başlamışlı), Ege (Furkan Okumuş), Melis (Zeynep Melis Girşen), Naciye (Serap Önder), Gönül (Özgür Tanık), Yiğit (Eren Çalı), Melodi (Aleyna Çalışır), Arda (Oğuzhan Karbi), Suat (Aykut Ünal), Mürvet (Burcu Almeman), Yıldız (Duygu Keser)

Galeri