Bölümler

Hikaye ve Künye

Karaman ailesinin çocukları İlkay ve Şerif’in aşkın ve mutluluğun peşindeki maceralarını konu alan ‘Unutma Beni’ dizisi, her yaştan ve her kesimden insanın hayatlarından kesitler bulabileceği bir hikayedir. İlkay’ın, çocukluğundan beri aşık olduğu Ali’ye olan aşkının karşılıksız olduğunu öğrendiği an bütün hayatı değişir. Geçmişini bir anda unutan İlkay, Ali’ye olan aşkına karşılık bulduğu an mutluluğa bir adım daha yaklaşır. Fakat Ali ve İlkay aşkı başta İlkay’a aşık olan Rauf Kervanlı tarafından engellenir. Rauf engelini aşan ikili şimdi evlenmiş ve bir çocuk sahibi olmuştur. Fakat iki aşığın mutluluğa giden hikayeleri bu kez de İlkay’ın seneler sonra kavuştuğu kız kardeşi Çiğdem ve onun intikam planları nedeniyle sekteye uğrar. İlkay kız kardeşinin neden olduğu bir tuzak nedeniyle felç kalmıştır. İlkay ve Ali aşklarını ve hayatlarını korumak için pek çok düşmanla baş etmek zorundadır. Şerif geçmişte yaptığı bir evlilik yüzünden yıllarca suçsuz olduğu halde hapis yatmıştır. Bu süreçte evliliğinden olma oğluna gerçek bir anne gibi sahip çıkan Emine Şerif’e deli divane aşıktır. Hapisten çıktıktan sonra Emine’yle vefa borcu yüzünden evlenen Şerif, Emine’ye olan aşkını onu kaybettikten sonra anlar. Emine ve Şerif’in yolları ayrılmış, Emine Kenan isimli bir adamla mecburi bir evlilik yapmıştır. Emine’ye olan aşkı için can almaktan kaçınmayan Kenan Emine’yi adeta esir eder. Şerif Emine’yi içinde bulunduğu esaretten kurtarmaya çalışırken Emine’nin karnında kendi çocuğunu taşıdığından habersizdir. Şerif ve Emine önlerindeki büyük engelleri aşklarının gücüyle aşmaya çalışırlar.

Yapım

Focus Film

Yapımcı

Nilgün Sağyaşar

Senaryo

Gürcan Gündoğdu, Hazel Sevim Ünsal, Özge Yoldaş, Merve Ateşoğlu, Vural Balıkçı, Tunahan Civelek, Baran Yıldırım, Diğdem Şenyücel, Eylem Akbaş, Faruk Emre Özünlü, Gizem Altunay

Yönetmen

Mihriban Şahin, Hülya Özyıldırım, Serap Vergili

Oyuncular

Didem Özkavukçu (İlkay), Osman Karakoç (Ali), Mithat Erdemli (Rauf), Çiğdem Aydin (Nazli), Olcay Kavuzlu (Şerif), Berivan Özyiğit (Emine), Gülşah Çomoğlu (Asu), Asuman Bora (Adalet), Füsun Günuğur (Şeker), Okan Şenozan (Zafer), Neşe Baykent (Mehtap), Taner Rumeli (Levent), İlay Tiryaki (Tuğçe), Kurtuluş Şakiroğlu ( Hikmet),Suat Karausta (Yaşar) Emir Alicier (Özgür), Cüneyt Mete (Kenan), Ayfer Dündar (Çiğdem)

Galeri