Bölümler

Hikaye ve Künye

Aşk geldi mi ansızın gelir… Ve o hiçbir kurala sığmaz. Aşka kurallarla karşı çıkanlar her zaman kaybeder. Her şeye rağmen aşkına sahip çıkanlardır onu hak edenler. Şartlara boyun eğenler ise zaten onu hak etmemişlerdir. Geriye af için yalvarmak kalır. Şanslıysan geç olmamıştır.

Yemin, İstanbul’da aile geleneği çiçekçilik merakını bu işin akedemik eğitimini de alarak, ölen annesinin adını verdiği serasında devam ettiren Leyla ve Afyon’da Mermer ocağı bulunan Menderes’in aşk öyküsünü anlatan bir dizi…
Zengin, yakışıklı ve kariyer sahibi bir iş adamı olan Menderes, karısı Leyla’ya deliler gibi aşıktır. Şam’da inşaatları olan, Aydın’da mermer ocakları bulunan Menderes haftanın belli günlerini Aydın’da geçirmekte,Leyla’dan sakladığı bir gizi orada yaşatmaktadır.Ama birbirini seven bu iki genci fırtınalı günler beklemektedir. Çünkü Menderes’in Leyla’yı tanımadığı yıllarda ölen abisine ettiği ‘yemin’ genç adamın mutluluğunu gölgelemekte, ona kabuslar yaşatmaktadır.
Hiçbir şeyden haberi olmayan Leyla ve sevdiği kadın için yeminini bozan Menderes’i zor günler beklemektedir!..

Yapım

Focus Film

Yapımcı

Nilgün Sağyaşar

Senaryo

Gökhan Zincir, Deniz Yeşilgün, Esra Çetek Yilmazer

Yönetmen

Serkan Birinci

Oyuncular

Serhan Yavaş (Menderes), Tuba Ünsal (Leyla) , Zeyno Üstünişik (Asuman), Barış Yalçin (Cihan), Ayşe Melike Çerçi (Gazel), Bayazıt Gülercan (Baki), Yücel Erten (Selahattin), Ayşegül Uygurer (Fatmanur), Zeynep Irgat (Sadakat), Özden Özgürdal (İlhan), Metehan Erdem (Hayati), Manolya Aşik (Zehra), Serhat Teoman (Sonat), Erdinç Olgaçli (Façali İzzet), Sertaç Boztepe (Selim), Aslı Orcan (Yeşim), Burak Sağyaşar (Mahir), Tekin Temel (Doktor Bora), Tülay Bekret (Dr. Bora Anne), Yavuz Çetin (Şinasi)

Galeri