Bölümler

Hikaye ve Künye

Aşkı, dostluğu, savaşmayı, yenilmeyi ama her şeye rağmen yeniden ve yeniden denemeyi anlatan bir hikayedir…
Genç olmak; özgür olmak, umut etmek,  daha fazlasını istemek ve aşkın en saf ama en güçlü halini yaşamak demektir..
Bütün bunları soluksuz yaşıyor, Kaş’ta başlayan İstanbul’da devam eden hikayemizin kahramanları…
Selim, hayatının merkezinde müzik olan, özgür ruhlu ve isyankar bir gençtir. Ailesi onun ‘sorumluluk sahibi’ olmasını istese de, o özgürlüğünden taviz vermez. Ve bir yaz mevsimi Kaş’ta başlar hikayemiz. Selim, o yaz restoranlara sebze meyve temin eden kasabanın yerlilerinden Hüseyin’in kızı Zeynep’le tanışır. Ve tutkulu, hesapsız bir aşk başlar aralarında. Ancak küçük kasabanın baskıcı yapısı ve Selim’in geride bıraktığı hayat rahatça yaşamalarını engeller bu aşkı. Ve bir gün Selim, Kaş’tan ayrılmak zorunda kalır. Geride bıraktığı Zeynep’i ne kadar yaraladığını bilmeden. Tekrar döndüğünde ise ne Zeynep ve ailesini bulabilir, ne de onlardan bir iz.
İki gencin yolu aylar sonra İstanbul’da, üniversitede tekrar kesişir. Ancak aradan geçen zaman yaraları iyileştirmemiş, derinleştirmiştir. Bir süre sonra Zeynep, babası ve idealleri ile Selim ve aşk arasında kalır. Selim ise müzik aşkı ve Zeynep arasında. İkisinin de yapacağı seçim, hayatlarını geri dönülmez bir yola sürükleyecektir.

Yapım

Focus Film

Yapımcı

Nilgün Sağyaşar

Senaryo

Ethem Özişik – Eylem Akin – Filiz Alpgezmen

Yönetmen

Cevriye Demir

Oyuncular

Burak Sağyaşar (Selim), Ezgi Eyüboğlu (Zeynep), İbrahim Aslan (Kerem)
Kübra Balcan (Merve), Mert Asker (Kamil-tombiks), Burcu Altin (Gökçe),
Payidar Tüfekçioğlu (Hüseyin), Övül Avkiran (Gülten), Yeliz Aytar (Esra), Cevdet Aricilar (Muharrem), Neriman Uğur (Seval), Cahit Berkay (Hilmi), Feyza Işik (Duygu), Deniz Özkan (Ömer)

Galeri